KONST / Litografier / Färglitografi 15075053
nr 1507 5053
Bengt Nordenborg
(f. 1938), Sverige
Signerad, numrerad 81/250, " den felande länken". Färglitografi, bildmått: 49x38cm, yttermått inklusive ram: 72x57cm
Bengt Nordenborg, född 1938 i Karlstad, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 december 2022
kl 19:24:18
5/12 19:19:19
Bengt Nordenborg
Läs mer om Bengt Nordenborg